Kalendarze

Kalendarze (trójdzielne, książkowe, plakatowe, listkowe, spiralowane, biurkowe) – Drukujemy kalendarze jednodzielne,trójdzielne oraz plakatowe. Kalendarze książkowe są w formatach od A6 do A4, różnorodne oprawy, papier biały lub chamoise, możliwość tłoczenia logotypu, laserowa personalizacja. Kalendarzyki listkowe foliujemy błyskiem lub matem.

Kalendarze trójdzielne

Kalendarz trójdzielny to jeden z najpopularniejszych rodzajów kalendarzy, który pozwala na umieszczenie na górnej części kalendarza (główce) dowolnej grafiki np.: loga firmy, reklamy, zdjęcia lub innego dowolnego motywu. W przypadku kalendarzy z wypukłą główką grafika w górnej części jest bardziej wyeksponowana. Na pozostałej części kalendarza (pleckach) umieszczone są potrójne kalendaria. Doskonale nadają się do zaznaczania ważnych dat np.: terminów realizacji projektów, spotkań i innych. Plecki kalendarza również mogą przybierać formę graficzną. Można zaprojektować dowolne tło, dodać dane firmowe, numery telefonów, adresy stron czy też hasła reklamowe.

Kalendarze spiralowane

Doskonały dla osób ceniących indywidualny styl, jedyne co Cię ogranicza to tylko wyobraźnia. Do wyboru masz trzy standardowe formaty: A4, A3, A2. Kalendarz składa się z siedmu kartek (okładka + kalendaria). Strony z kalendariami są drukowane dwustronnie. Calość jest połączona po krótkim boku za pomocą spirali w wybranym przez Ciebie kolorze.

Kalendarze listwowane

Wyjątkowo praktyczny i efektowny, przyciągający formatem z prostym i funkcjonalnym kalendarium, usztywniony metalową listwą. Idealne połączenie kalendarza z plakatem – taki właśnie jest kalendarz listwowany. To świetny pomysł na promowanie Twojej firmy! Rozmiar kalendarza umożliwia zaprojektowanie nawet najbardziej wyrafinowanej grafiki, która z powodzeniem może służyć jako wyjątkowo skuteczna forma reklamy Twojej firmy przez cały rok.

Kalendarze biurkowe

Idealny jako organizer, który cały czas jest dostępny na wyciagnięcie ręki. Jego forma sprawia, że może pełnić on funkcję dekoracyjną, zmieniającą się z każdym miesiącem. Kalendarz składa się z podkładu w formie piramidki bez zadruku, wykonanej z kartonu jednostronnie powlekanego oraz trzynastu jednostronnie zadrukowanych kart na papierze 170g błysk lub mat połączonych metalową spiralą.

Kalendarze listkowe

Mały, poręczny, użyteczny i nie drogi. Popularny na targach, rozdawany w punktach obsługi Klienta lub jako praktyczna wizytówka. Świetnie się sprawdza jako reklama na cały rok! Zaprojektuj niepowtarzalną grafikę, a Twoi Klienci zawsze znajdą dla niego miejsce w swoim portfelu. Twój projekt wydrukujemy na papierze kredowym 350 g, dzięki czemu będzie on trwały i funkcjonalny. Dodatkowo zaokrąglone rogi nadadzą mu niepowtarzalny styl.